İletişim: (312) 467 65 50

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri ile oda, bina, kampüs girişleri kullanıcılara haftanın günü, günün saati, acil durum, ziyaretçi gibi kriterlerle sınırlandırılabilir.  1 kapıdan, 1000lerce kapıya; şifreli, kartlı, biometrik ya da hibrid okuyucularla kontrol sağlanır..

 

Geçiş kontrol sistemlerinde engelleme yarım boy turnike, boy turnikesi, camlı turnike, araç bariyerleri, kilitler ve otomatik kapılarla sağlanır. Kullanıcılar en basit şifreden, parmakizi, yüz tanımlama gibi gelişmiş teknolojilere kadar farklı teknolojilerle kendilerini sisteme tanıtabilir. Mifare, desfire, 125 kHz Manchester,  NFC gibi kart teknolojileri ile kimlik kartı şeklindeki elektronik tanımlama kartları kullanılabilir.

 

20 yılı aşkın geçiş kontrol sistemleri tecrübesi ile Fides müşterilerinin geçiş kontrol sistemleri konusundaki her türlü talebini karşılayacak yetkinlikdedir. Temsilcisi olduğumuz Hirsch ve TDSI’ın, yanı sıra kendi geliştirdiğimiz ve sürekli yenilenen GKS 2000 ile yüzlerce binada, binlerce kapıyı, onbinlerce personeli kontrol etmekteyiz.

 

Geçiş Kontrol Sistemlerinin içinde değerlendirilen Personel Devam Kontrol, Otopark Kontrol, Yemekhane Kontrol, Ziyaretçi Kontrol ve Ürün Kontrol sistemleri tek tek ya da bütünleşik olarak sunulmaktadır.  

 

 

Of course it isn't all. What is the most momentous information you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile dysfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood pressure medicaments, pain remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the health care professional likely will begin with a thorough history of indication. Luckily, most cases of erectile dysfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

Popup B Widget

Lorem ipsum dolor sit amet sectetur elit Donec sit amet nibh dolor vivamus non arcu sanctus est penatibus et magnis dis parturient montes consectetur eleifend tempus. Cum sociis natoque penatibus et magnis orem ipsum dolor sit amet sectetur adipiscing elit

×
teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu