İletişim: (312) 467 65 50

Kapalı Devre Kamera

Artmakta olan suçlara karşı belki en etkili çözüm, alanların güvenliğinin kameralarla izlenmesi ve kaydedilmesidir. Kısa süre öncesine kadar görüntü alınamaz denilen karanlık ortamlardan, düşük algılama kapasitesine sahip kameralar ve artık ticari olarak da kullanılabilen termal kameralarla detaylı görüntü almak mümkün hale gelmiştir. İleri teknoloji görüntü işleyici cihazlarla kameralardan gelen bilgiyi işlemek, yangın ve hırsız ihbar sistemleriyle eşgüdümlü olarak bina, fabrika ve kampüs otomasyonu kurmak, böylece güvenlik seviyesini arttırmak mümkündür.

Yurt çapında yüzlerce binaya yerleştirilmiş, binlerce kameranın bir merkezden izlenmesi ve kaydedilmesi,  görüntü analizi yapılması uygulamaları, Fides, tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir. Yetkin teknik kadro ve geniş bayi altyapımız ile Türkiye'nin her yerinde montaj ve servis hizmeti vermekteyiz.

Fides, kapalı devre kamera sistemlerinde dünyanın en iyi kamera üretici firmalarından Pelco ve Samsung markalarını kullanır. Gittikçe daha çok tercih edilen IP kameralar ile çalışmanın IT teknolojilerine tam hakim olmaktan geçtiğinin bilincinde olarak, bünyesinde Cisco sertifikalı network mühendisleri barındırır.   

Of course it isn't all. What is the most momentous information you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile dysfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood pressure medicaments, pain remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the health care professional likely will begin with a thorough history of indication. Luckily, most cases of erectile dysfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

Popup B Widget

Lorem ipsum dolor sit amet sectetur elit Donec sit amet nibh dolor vivamus non arcu sanctus est penatibus et magnis dis parturient montes consectetur eleifend tempus. Cum sociis natoque penatibus et magnis orem ipsum dolor sit amet sectetur adipiscing elit

×
teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu