İletişim: (312) 467 65 50

RFID Sistemleri - Kampüs Otomasyon Sistemleri

Üniversite, şantiye, fabrika, hastane, iş merkezi gibi kullanıcı sayısının fazla olduğu yerlerde yiyecek, içecek satışı ve verilen hizmet gibi bilgilerin otomasyona bağlanması veya kullanım adetlerinin sınırlandırılması için geliştirilen bir sistemdir. Kartlara yüklenen kullanıcı bilgilerine ve kredi miktarlarına göre işlem yapan sistemde tüm işlemler bir veri tabanında toplanmakta ve kampüs içinde işlemleri hatasız olarak hızlandırmaktadır. Entegre olarak çalışan sistemimiz insan bazlı bilgi akışına hizmet etmektedir. Akıllı kartların en yaygın uygulama alanı, birden fazla hizmet biriminin tek çatı altında bulunduğu yapılardır.

Fides olarak bu çalışmalarımızın ötesinde müşterilerimizin özel sorunlarını farklı sistemlerin entegrasyonuyla çözümlemekteyiz. Bu çözümlerin yanı sıra, firmamız, bünyesindeki geniş mühendis kadrosu ile farklı uygulamaları da içeren özel yazılım ve donanım çözümleri hazırlamaktadır.

Of course it isn't all. What is the most momentous info you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile disfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood tension medicaments, hurt remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the soundness care professional likely will begin with a thorough anecdote of indication. Luckily, most cases of erectile dysfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

Popup B Widget

Lorem ipsum dolor sit amet sectetur elit Donec sit amet nibh dolor vivamus non arcu sanctus est penatibus et magnis dis parturient montes consectetur eleifend tempus. Cum sociis natoque penatibus et magnis orem ipsum dolor sit amet sectetur adipiscing elit

×
teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu