İletişim: (312) 467 65 50

IT Çözümlerimiz

Tüm teknolojiler yakınsıyor. Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri ile; Otomasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ile, Bilişim, Telekomünikasyonla... Fides, bir sistem entegratörü olarak IT konusunda kendisini sürekli güçlendirmesi gerektiğinin bilincinde olarak bir donanım ve yazılım geliştirme şirketi olan POLAR’ı 2004 yılında satın almış IT konusunda çalışmalarına başlamıştır. Polar sayesinde hem ODTÜ Teknokent’de çalışmaya başlamış, hem de IT konusunda 10 yıllık bir birikime sahip olmuştur.

Fides’in genel satışları içinde doğrudan ve otomasyon sistemleri için de dolaylık olarak IT satışları, bunlara paralel olarak çalışmakta olan yetkin IT personeli sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Her türlü IT projenizde Fides’i arayın, mühendislerimizle projenize yardımcı olalım.

 

Of course it isn't all. What is the most momentous info you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile disfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood pressure medicaments, hurt remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the soundness care professional likely will begin with a thorough anecdote of indication. Luckily, most cases of erectile dysfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu